Menu
Your Cart
<

Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ

Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ
Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ
New Out Of Stock
Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ
Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ
Čtvero cest k uzdravení - PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Dr. Thomas Cowan ve své knize Čtvero cest k uzdravení dává odpověď na otázku, jak získat opravdové zdraví. Spojuje v ní moudrost tradičních společností s nejmodernějšími poznatky západní medicíny a starověkým ezoterickým učením. Čtvero cest k uzdravení nabízí unikátní a komplexní pohled na medicínu, který mění naše nejhlubší přesvědčení a současně nabízí praktický přístup k léčení. Mezi čtyři přístupy patří:

● výživa pomocí tradičních a na živiny bohatých potravin,

● terapie prostřednictvím široké škály netoxických léčebných prostředků,

● pohyb, co léčí a posiluje emoce,

● meditace na rozvoj schopnosti objektivního myšlení.

Dr. Cowan přes 30 let působí jako praktický rodinný lékař. Má klasické lékařské vzdělání, studoval ale také homeopatii, výživu, bylinné přípravky a antroposofickou medicínu. Spojil se Sally Fallonovou, autorkou Vyživujících tradic, a Jaimenem McMillanem, zakladatelem systému Spacial Dynamics, aby vytvořil tuto knihu, která vám transformuje myšlení a povede vás cestou ke zdraví a elánu.

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules. Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.

Věra začala psát v roce 2010 blog, který dokresluje zázemí tohoto eshopu - naše malé hospodářství na starém statku ve východních Čechách u Litomyšle, kde se věnujeme chovu skotu a jiných domácích zvířat pro zdraví člověka a půdy. Blog donedávna bydlel na dvou doménách, a to vyzivujicitradice.cz nebo zubeni.cz, ale nyní jsme si ho konečně přestěhovali a integrovali do našeho „vymalovaného" ešopku kosimesnadno.cz. Jeho čtenáři budou vždy přesměrováni sem na KosimeSnadno.cz

To zubeni má skutečně co do činění se zuby - kdo je má zdravé, může se vážně zubit. I ony mají co dělat s výživou, jak ostatně zjistil již kanadský cestovatel, fotograf a zubař Weston A. Price (1870-1948), jemuž blog také navždy vděčí za svůj vznik.

A také paní Sally Fallonové, která z jeho poznatků vychází a je autorka knihy Vyživující tradice: Kuchařka, který je výzvou pro politicky korektní výživu a diktátory ve stravování, kterou jsme přeložili a připravili k vydání v r. 2015  a je v naší permanentní nabídce v eshopu.

Celá rodina se rádi scházíme denně u stolu, jsme vděční za dobré domácí jídlo na svých talířích. Je to tak prosté: Výživné a chutné tradiční jídlo nás drží při zdraví – díky němu lépe zvládáme činorodý život.  

We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Out Of Stock
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments