Menu
Your Cart
<

Herbář moudré ženy (knižní řada) –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ

Herbář moudré ženy (knižní řada) –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ PŘIPRAVUJEME K VYDÁNÍ

O autorce knih z knižní řady Herbáře moudré ženy Susun WEED

SUSUN S. WEED je “divoká žena”, zelená čarodějnice, wicca, moudrá žena a jedna z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen, jako je dr. Susan Love, dr. Christiane Northrup, dr. Rosemary Gladstar a David Hoffman. Pro novou generaci žen zcela přepracovala, rozšířila a aktualizovala svou slavnou bibli menopauzy Období menopauzy. Cesta moudré ženy, které se prodalo přes milionu výtisků a již deset let se drží v první desítce nejprodávanějších knih.

Od doby, kdy před šedesáti lety začala studovat bylinnou medicínu, si Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a spisům o zdraví a výživě, které jsou zcela otevřeně pro ženy a často zpochybňují klasické lékařské přístupy. Například již desítky let otevřeně varuje před nebezpečím hormonální substituční terapie. Vědecká obec teprve nedávno (od počátku roku 2000) zdokumentovala souvislost HRT s rakovinou prsu a infarkty.

Weed je významnou zastánkyní integrativní medicíny a vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech a v nových médiích, včetně National Public Radio, NBC News, CNN a ABCNews.com. Byla citována a poskytla rozhovory v mnoha významných časopisech, včetně Natural Health, Woman's Day, First for Women a Herbs for Health. Je přispěvatelkou do Routledge International Encyclopedia of Women's Studies a píše pravidelný sloupek pro časopis Sagewoman. Susun píše měsíční e-mailový zpravodaj a spravuje několik informačně bohatých webových stránek, včetně www.susunweed.com.

Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, přečte asi sto časopisů měsíčně, školí učně a dohlíží na práci více než 2200 studentů korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York, které hostí takové učitelky, jako jsou Vicki Nobleová, Z. Budapest, Merlin Stone, Brooke Medicine Eagle, Luisa Teischová a mnoho dalších.

Weed cestuje po celém světě a přednáší na významných konferencích, lékařských fakultách, nemocničních wellness centrech, centrech pro léčbu rakoviny prsu, školách pro porodní asistentky, naturopatických školách a šamanských školících centrech. Její odborné znalosti zahrnují bylinnou medicínu, etnobotaniku, farmakognozii, psychologii léčení, ekoherbalismus, výživu a problematiku zdraví žen.

Kromě knihy Období menopauzy. Cesta moudré ženy: Alternativní přístupy pro ženy od 30 do 90 let jsou jejími dalšími nejlépe prodávanými knihami Rakovina prsou? Zdraví prsou! Cestou moudré ženy; Léčení s moudrostí; Pro rok, co přinese dítě; Tam dole: sexuální a reproduktivní zdraví cestou moudré ženy a Zdravím oplývat – sedm medicín (2019).

Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.S. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy. Za hlasování děkuji.

 

 


 

 

 

 

(1. SV.) PRO ROK, CO PŘINESE DÍTĚ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (1. SV.) PLODNÝ ROK
Pro rok, co přinese dítě si oblíbily těhotné ženy, porodní asistentky, lektorky předporodní přípravy a čerství rodiče. Nabízí jednoduché a bezpečné prostředky pro maminku i dítě. Pojednává o bylinkách, které mimo jiné podporují i plodnost otce, pomáhají s otěhotněním i v těch nejtěžších případech a ..
600 Kč
(2. SV.) LÉČENÍ S  MOUDROSTÍ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (2. SV.) LÉČENÍ S MOUDROSTÍ
Kniha Léčení s moudrostí představuje základy tradice Moudré ženy a konfrontuje je s heroickým a vědeckým pohledem na léčení. Vidím Moudrou ženu. Nese deku soucitu. Na sobě má roucho moudrosti. Z ramen jí splývá plášť moci. Spojuje nitky našich životů. Vidím Moudrou ženu. A ona vidí mě. Léčení s moud..
600 Kč
(3. SV.) RAKOVINA PRSU? ZDRAVÍ PRSOU! (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (3. SV.) RAKOVI NA PRSU? ZDRAVÁ PRSA!
RAKOVINA PRSU? ZDRAVÍ PRSOU!    Pro ženy, které si chtějí udržet zdravá prsa   Volba životního stylu, který snižuje riziko rakoviny prsu na polovinu Potraviny, které skvěle chutnají a jsou prokazatelně prevencí rakoviny Nejlepší způsob, jak si budovat silnou imunitu Masáž prsou ..
600 Kč
(4. SV.) OBDOBÍ MENOPAUZY (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (4. SV.) NOVÉ MENOPAUZÁLNÍ ROKY
„ „Tuto knihu by měla mít v rukou každá žena na světě, bez ohledu na věk.” Juliette de Baïracli Levy Common Herbs for Natural Health „Susunina divoká zelená moudrost mě inspiruje už léta!” Christiane Northrup, MD Žena – tělo a duše „Jsem tak ráda, že existuje Susun Weed – její práce je živ..
600 Kč
(5. SV.) TAM DOLE (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (5. SV.) TAM DOLE
Kniha Tam dole je cesta moudré ženy.   „Plná krásy, pravdy, moudrosti a léčení.” Christiane Northruo, MD, autorka knihy Žena – tělo a duše   suchá vagína inkontinence neplodnost problémy s děložním čípkem orgasmus mužnost touha syndrom polycystických ovarií záněty..
600 Kč
(6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT – SEDM MEDICÍN. (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT
Kniha Zdravím oplývat  – sedm medicín se zabývá všemi léčebnými metodami , včetně lesních koupelí, léčením příběhy, placeba, meditace, orgonomie, taj-či, bubnování, jídla z volné přírody, neduálních terapií, Feldenkraisovy metody, terapie objetím, reiki, psychické chirurgie vibrační medicíny, proutk..
600 Kč
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments