Menu
Your Cart
<

(4. SV.) OBDOBÍ MENOPAUZY (Cesta moudré ženy)

(4. SV.) OBDOBÍ MENOPAUZY (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
(4. SV.) OBDOBÍ MENOPAUZY (Cesta moudré ženy)

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Tuto knihu by měla mít v rukou každá žena na světě, bez ohledu na věk.” Juliette de Baïracli Levy Common Herbs for Natural Health

Susunina divoká zelená moudrost mě inspiruje už léta!” Christiane Northrup, MD Žena – tělo a duše

Jsem tak ráda, že existuje Susun Weed její práce je životně důležitá!” Olympia Dukakis, americká herečka a držitelka Oscara

 

Je to skvělá kniha plná pronikavého ducha a soucitu a veškeré původní zemité moudrosti, kterou je Susun proslulá." Susan Love, MD Dr. Susan Love’s Hormone book

 

Léčebné prostředky, které ženy znají a kterým věří, na různé obtíže:

krvácení, nepravidelná menstruace, myomy, špinění, zadržování vody, bolesti svalů, návaly horka, nespavost, výkyvy nálad, bolesti hlavy, bušení srdce, úzkost, deprese, únava, suchá poševní tkán, inkontinence, bolesti kloubů, ztráta libida, štítná žláza, fibromyalgie, problémy s vlasy.

Období menopauzy (dle aktualizovaného nového vydání), kniha legendární americké bylinářky Susun Weed, je bestsellerem (jen v anglickém vydání se prodalo přes 1 milion výtisků), který byl přeložen do několika cizích jazyků. Obsahuje informace o léčebných prostředcích k řešení problémů jak s premenopauzou, jako je krvácení, nepravidelná menstruace, myomy, špinění, zadržování vody, bolesti svalů, tak s menopauzou, jako jsou návaly horka, nespavost, výkyvy nálad, bolesti hlavy, bušení srdce, úzkost, deprese, únava a mnoho dalších. Závěrečné kapitoly se věnují problémům žen po menopauze včetně způsobů, jak si udržet zdraví srdce, předcházet osteoporóze a zvrátit ji, jak se vypořádat se suchou poševní tkání a inkontinencí, jak zmírnit bolesti kloubů a udržet si zdravé libido. Nechybí části o zdraví štítné žlázy, fibromyalgii, problémech s vlasy, o mužské menopauze a bylinkách pro ženy užívající hormony. Kapitoly jsou rituálně prokládány úseky s duchovním rozměrem a humorem. Obsahuje seznamy zdrojů informací o menopauze, rejstřík, slovníček pojmů, návod na užívání (a přípravu) bylinných léků, kompletní popisy nejpoužívanějších bylin v menopauze (včetně kopřivy, ženšenu, anděliky čínské, červeného jetele, ovesné slámy a srdečníku), recepty s pokrmy na zdravé srdce a kosti a spoustu ilustrací. Uklidňující, moudrý hlas babičky Susun provází každou ženu touto knihou i její vlastní menopauzální proměnou.

Na pracovní verzi obálky pro české vydání je autorka knihy Susun Weed a Rocío Alarcón, PhD, etnofarmakoložka, etnobotanistka a curandera z Ekvádoru (děkujeme oběma!).


   O autorce

Susun Weed je “divokou ženou” a jednou z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen. Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a textům o zdraví a výživě, kteréčasto zpochybňují klasické lékařské přístupy a jsou zcela otevřeně pro ženy. Weed vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech, poskytla rozhovory pro mnohé významné časopisy. Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, školí žačky a dohlíží na 2200 studentek korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York. Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.s. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy (podle nejnovějšího vydání New Menopausal years). 

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Pre-Order
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments