Menu
Your Cart
<

(6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT – SEDM MEDICÍN. (Cesta moudré ženy)

(6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT – SEDM MEDICÍN. (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
(6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT – SEDM MEDICÍN. (Cesta moudré ženy)

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Kniha Zdravím oplývat  – sedm medicín se zabývá všemi léčebnými metodami , včetně lesních koupelí, léčením příběhy, placeba, meditace, orgonomie, taj-či, bubnování, jídla z volné přírody, neduálních terapií, Feldenkraisovy metody, terapie objetím, reiki, psychické chirurgie vibrační medicíny, proutkaření, orgasmu, psychoaktivních látek, adaptogenů, doplňků stravy, zelených spojenců proti radiaci a přežití operace. Připojte se k revoluci v komplementární integrované medicíně. Užijte si Sedm medicín. Tohle může být jediná kniha o zdraví, kterou kdy budete potřebovat. Jednoduché, bezpečné a dostupné informace od oceňované autorky Susun Weed vám pomohu vybudovat hodně zdraví a stát se součástí revoluce v komplementární integrované medicíně.

Základní postupy k oplývání zdravím

Integrovaná péče o osoby se zdravotními poroblémy

Využití Sedmi medicín k vytvoření osobního zdravotního plánu

Nejlepší potraviny, tonika a bylinky pro dlouhý a zdravý život

Chytré způsoby ochrany před poškozením od záření

Vyšetřovací testy, kterým se vyhýbat

26 stran srovnávající bylinky s léky

Odkazy a zdroje vám pomohou stát se vlastním odborníkem

Zdravé nemocnice, chirurgové, anesteziologové, advokáti

Recepty a bylinná lékárna k praktickému prozkoumání

Plný rejstřík
 

Susun vás zve do celosvětové utopie, kde vaše zdraví může být politickým aktem." Patch Adams MD

Susun Weed mě inspiruje k ještě většímu zdraví a vitalitě! I po třiceti letech jsem stále ohromena jejím vedením a moudrostí. Zdravím oplývat je nezbytnou součástí každého kuchyňského stolu." Ann Drucker, bylinkářka

Tato kniha je plná radosti ze života a fascinujících informací, myšlenek, které nutí k zamyšlení, a to v době, kdy je slovo tak moc často znevažováno, je plná skutečně posilující energie." Sasha Daucus, Golden Light Birth Center

   O autorce

Susun Weed je “divokou ženou” a jednou z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen. Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a textům o zdraví a výživě, kteréčasto zpochybňují klasické lékařské přístupy a jsou zcela otevřeně pro ženy. Weed vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech, poskytla rozhovory pro mnohé významné časopisy. Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, školí žačky a dohlíží na 2200 studentek korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York. Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.s. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy.  Za hlasování děkuji.

 

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Pre-Order
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments