Menu
Your Cart
<

(1. SV.) PRO ROK, CO PŘINESE DÍTĚ (Cesta moudré ženy)

(1. SV.) PRO ROK, CO PŘINESE DÍTĚ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
(1. SV.) PRO ROK, CO PŘINESE DÍTĚ (Cesta moudré ženy)

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Pro rok, co přinese dítě si oblíbily těhotné ženy, porodní asistentky, lektorky předporodní přípravy a čerství rodiče. Nabízí jednoduché a bezpečné prostředky pro maminku i dítě. Pojednává o bylinkách, které mimo jiné podporují i plodnost otce, pomáhají s otěhotněním i v těch nejtěžších případech a snižují riziko vrozených vad. Bylinky mohou být našimi spojenci ve zmírňování potíží v těhotenství, včetně hemoroidů, vysokého krevního tlaku, ranních nevolností, emočních změn, anémie, svalových křečí, infekce močového měchýře a preklampsie. Uplatňují se při zahájení porodu, k dodání energie, na snížení bolesti a zastavení poporodního krvácení, v péči o hráz, prsa a emoce matky, o pupečník, kůži, pokožku hlavy, trávicí systém a imunitní soustavu dítěte. Plodný rok uvádí speciální seznam teratogenních látek a bylin, kterým je třeba se před otěhotněním vyhýbat. Díky jasným návodům je používání knihy snadné a zábavné. Tento již klasický text je napsán s vtipem a hou.

 

Tento herbář je vynikající, komplexní a použitelný průvodce pro všechny, kteří se zabývají péčí o zdraví žen. Podrobný návod poskytuje množství informací pro rozumné užívání bylin. Vřele ji doporučuji všem ženám a zdravotníkům, kteří hledají spolehlivé přírodní alternativy ke konzervativní léčbě.”

Lawrence M. Perl, MD, porodník/gynekolog

 

Tato pozoruhodná kniha nám ukazuje, jak mohou bylinky podpořit přirozené funkce u těhotenství a při porodu takovým způsobem, abychom díky nim mohli převzít odpovědnost za vlastní zdraví ... měla by být zcela jistě v rukou samotných žen.” Anne Freye, ředitelka Midwifery Studies, Informed Homebirth

 

Díky tomuto herbáři se můj život a lékárnička naplnily důvěryhodnými rostlinnými léky, které mi ulehčily těhotenství, dodaly energii jako novopečené mamice a dceři ulevily od opruzenin a koliky. Casey a já pijeme anýzový čaj při měsíčním světle. Sbíráme jasně modré květy brutnáku lékařského do kaše a na našem dvorku uctíváme velkou paní Borovici.” Diane Rhoades, maminka

 

    O autorce

Susun Weed je “divokou ženou” a jednou z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen. Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a textům o zdraví a výživě, kteréčasto zpochybňují klasické lékařské přístupy a jsou zcela otevřeně pro ženy. Weed vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech, poskytla rozhovory pro mnohé významné časopisy. Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, školí žačky a dohlíží na 2200 studentek korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York. Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.s. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy.  Za hlasování děkuji.


 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Pre-Order
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments