Menu
Your Cart
<

(5. SV.) TAM DOLE (Cesta moudré ženy)

(5. SV.) TAM DOLE (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
(5. SV.) TAM DOLE (Cesta moudré ženy)

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Kniha Tam dole je cesta moudré ženy.

 

„Plná krásy, pravdy, moudrosti a léčení.” Christiane Northruo, MD, autorka knihy Žena – tělo a duše

 

suchá vagína

inkontinence

neplodnost

problémy s děložním čípkem

orgasmus

mužnost

touha

syndrom polycystických ovarií

záněty močových cest

symptomy dolních močových cest

problémy s prostatou

místo hysterektomie

pohlavní infekce

pohlavně přenosné infekce

endometrióza

uzdravení po traumatu

chronická pánevní bolest

myomy

hemeroidy

 

 

Celá škála integrativních, alternativních a klasických možností, včetně bylinné, homeopatické a energetické medicíny. Vše je plně vysvětleno, abyste se mohli rozhodnout pro to nejlepší pro své zdraví.

 

 

Napsáno s velkým důvtipem a hlubokou moudrostí. Vezměte si tuto knihu s sebou do postele. Je předurčena k tomu, aby se stala klasikou pro muže a ženy po celé další generace.” Brigitte Mars, autorka knihy The Sexual Herbal

 

Gyn-ekologická kniha, která umožňuje ženám převzít kontrolu nad vlastním tělem. Praktický průvodce bez zbytečných řečí do vlastních rukou.” Aviva Romm, MD

 

   O autorce

Susun Weed je “divokou ženou” a jednou z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen. Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a textům o zdraví a výživě, kteréčasto zpochybňují klasické lékařské přístupy a jsou zcela otevřeně pro ženy. Weed vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech, poskytla rozhovory pro mnohé významné časopisy. Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, školí žačky a dohlíží na 2200 studentek korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York. Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.s. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy.  Za hlasování děkuji.


 

 

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Pre-Order
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments