Menu
Your Cart
<

(2. SV.) LÉČENÍ S MOUDROSTÍ (Cesta moudré ženy)

(2. SV.) LÉČENÍ S  MOUDROSTÍ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
(2. SV.) LÉČENÍ S MOUDROSTÍ (Cesta moudré ženy)

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

There are no questions.


shop

Loading...
Loading...
Loading...

av

Loading...
Loading...

Kniha Léčení s moudrostí představuje základy tradice Moudré ženy a konfrontuje je s heroickým a vědeckým pohledem na léčení. Vidím Moudrou ženu. Nese deku soucitu. Na sobě má roucho moudrosti. Z ramen jí splývá plášť moci. Spojuje nitky našich životů. Vidím Moudrou ženu. A ona vidí mě. Léčení s moudrostí se do hloubky zabývá sedmi bylinami - lopuchem, ptačincem žabincem, pampeliškou, kopřivou, ovesnou slámou, mořskými řasami a fialku. Každé pojednání na téma jedné z nich obsahuje hlas" dané bylinky, procházku trávou, při níž se s bylinkou setkáte v jejím prostředí, podrobný návod na sběr a přípravu, vlastnosti a využití, věcná fakta, zábavný folklór a recepty na sirupy, výluhy, vína, piva, kosmetiku a další.

 

Léčení s moudrostí je naplněno moudrostí naší Matky Země, která se stará o všechny bytosti. Tato kniha promlouvá ke každému, kdo se zajímá o zdraví sebe a planety, jako posel od Matky Země přicházející s životně důležitými informacemi a jako výzva k celistvosti." Twylah Nitsche, indiánská babička

 

Susun Weed vnáší do bylinářství úžasnou energii a originalitu. Jasným a osvěžujícím způsobem nás vtahuje do prastaré moudrosti." Rosemary Gladstar, zakladatelka Kalifornské bylinkové školy

 


 

 

O autorce

Susun Weed je “divokou ženou” a jednou z nejznámějších amerických autorit v oblasti bylinné medicíny a přírodních přístupů k ženskému zdraví. Její knihy doporučují odborníci na bylinky a známí lékaři zabývající se zdravím žen. Weed získala mezinárodní pověst díky svým průkopnickým přednáškám, učení a textům o zdraví a výživě, kteréčasto zpochybňují klasické lékařské přístupy a jsou zcela otevřeně pro ženy. Weed vystupovala v mnoha celostátních rozhlasových a televizních pořadech, poskytla rozhovory pro mnohé významné časopisy. Weed, která je známá svým nenasytným intelektuálním apetitem, encyklopedickými znalostmi a fenomenální energií, se stará o statek s dojnými kozami, školí žačky a dohlíží na 2200 studentek korespondenčních kurzů. Koordinuje také činnost vzdělávacího centra Wise Woman Center se sídlem ve Woodstocku ve státě New York. Susun Weed o sobě říká: „Nesrovnávám se s babou Jagou. Já baba Jaga jsem. Jsem stará a moudrá. Nemám co ztratit: stáří už mi všechno vzalo a odhalilo mé pravé poklady. Jsem jistě ten nejstrašlivější tvor, jakého kdo viděl. Mocná stařena, která je v pohodě sama se sebou.” (více na susunweed.com)

P.s. Knihy, které v této knižní řadě máme ve svém edičním plánu, mají zatím jen pracovní název a mohou v tomto ohledu ještě doznat změny. Zakliknutím u některého z titulů, že si přejete vědět, až bude na skladě, v podstatě hlasujete o pořadí, v jakém budou knihy přeloženy a připraveny k vydání. V každém připadě ale bude první vydanou knihou z této řady Období menopauzy.  Za hlasování děkuji.

 

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha
We have videos, mostly connected with scything, but if theres something you'd like to see, or have ideas for us, drop us an email.
  • SKLADEM: Pre-Order
600 Kč
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments