Menu
Your Cart
<

Knihy z našeho nakladatelství

Knihy z našeho nakladatelství

V našem nakladatelství v Mladočově vydáváme překladovou literaturu, kterou tiskneme a produkujeme ve vlastní rodinné tiskářské dílně. Momentálně nabízíme pět titulů z edice Vyživující tradice a v roce 2024 otevíráme novou edici s názvem Herbáře moudré ženy.

(1. sv.) KNIHA Zubař W.A. Price: Výživa a fyzická degenerace (1. sv.) KNIHA Zubař W.A. Price: Výživa a fyzická degenerace
New Hot
Model: (1. sv.) KNIHA Výživa a fyzická degenerace
KNIHA VYCHÁZÍ V ČEŠTINĚ! Pište si o ní eventuelně i na email: info@kosimesnadno.cz PRO ZÁKAZNÍKY ZE SLOVENSKA: vřele doporučujeme využít platbu dobírkou (platíte v eurech) a dopravu ZÁSILKOVNOU neboli PACKETOU. Volte proto dobírka+osobní odběr a do poznámky napište prosím adresu výdejního místa (..
680 Kč
(2. sv.) VYŽIVUJÍCÍ TRADICE (2. sv.) VYŽIVUJÍCÍ TRADICE
New Hot
Model: (2. sv.) VYŽIVUJÍCÍ TRADICE2
Vážení zákazníci, 1. vydání knihy Vyživující tradice je vyprodáno. Druhé vydání podléhá posledním přípravám, na skladě bude nejpozději od 26.1.2019. Můžete si ho  ředobjednávat, objednávky budeme vyřizovat v pořadí, v jakém přišly. Vazba bude pevná, proto i kniha na fotce se bude mírně lišit. Vše..
680 Kč
(3. sv.)  Kniha o miminkách a dětech a jak o ně pečovat: Vyživující tradice (3. sv.)  Kniha o miminkách a dětech a jak o ně pečovat: Vyživující tradice
New Hot
Model: (3. sv.) Baby and Child Care/ Kniha o miminkách a dětech
Autor: Sally Fallon Morell a Thomas C. Cowan, MD Originál: Nourishing Traditions: Book of Baby and Child Care Vydavatel: Věra a Neil Dudmanovi Popis: brožovaná (lepeno za studena), pevné desky,  340 s. Rozměry: 26 x 19,5 cm Cena: 562 Kč...
586 Kč
(4. sv.) Čtvero cest k uzdravení  NOVINKA (4. sv.) Čtvero cest k uzdravení  NOVINKA
New Hot
Brand: kosimesnadno Model: (4. sv.) Čtvero cest k uzdravení
Dr. Thomas COWAN ve své knize Čtvero cest k uzdravení dává odpověď na otázku, jak získat opravdové zdraví. Spojuje v ní moudrost tradičních společností s nejmodernějšími poznatky západní medicíny a starověkým ezoterickým učením. Čtvero cest k uzdravení nabízí na 433 stranách unikátní a komplexní poh..
650 Kč
(1. SV.) PRO ROK, CO PŘINESE DÍTĚ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (1. SV.) PLODNÝ ROK
Pro rok, co přinese dítě si oblíbily těhotné ženy, porodní asistentky, lektorky předporodní přípravy a čerství rodiče. Nabízí jednoduché a bezpečné prostředky pro maminku i dítě. Pojednává o bylinkách, které mimo jiné podporují i plodnost otce, pomáhají s otěhotněním i v těch nejtěžších případech a ..
600 Kč
(5. sv.) KUCHAŘKA PRO DĚTI -  NOVINKA (5. sv.) KUCHAŘKA PRO DĚTI -  NOVINKA
New Hot
Brand: kosimesnadno Model: (5. sv.) Kuchařka pro děti
Sally Fallon Morellová a Suzane Grossová přepracovaly kuchařku VYŽIVUJÍCÍ TRADICE pro děti, aby i ony mohly vařit a vzdělávat se už od malička. Výsledkem je kniha Nourishing Traditions: The Cookbook for Children The Nourishing Traditions Way, kterou máme pro Vás nyní k dispozici i v češtině – KUCHAŘ..
670 Kč
Chov rodinné krávy: Poznámky k současnému rodinnému kravaření
New Hot
Model: Chov rodinné krávy
ZDARMA! Publikace Chov rodinné krávy: Poznámky k současnému rodinnému kravaření původně vznikla pro účastníky kurzu Chov rodinné krávy. Přijďte i letos v roce 2024 na seminář, viz zde. Nyní zde tento spis nabízíme zájemcům ZDARMA ke stáhnutí v elektronické podobě. Koneckonců některé informace jsou ..
0 Kč
(2. SV.) LÉČENÍ S  MOUDROSTÍ (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (2. SV.) LÉČENÍ S MOUDROSTÍ
Kniha Léčení s moudrostí představuje základy tradice Moudré ženy a konfrontuje je s heroickým a vědeckým pohledem na léčení. Vidím Moudrou ženu. Nese deku soucitu. Na sobě má roucho moudrosti. Z ramen jí splývá plášť moci. Spojuje nitky našich životů. Vidím Moudrou ženu. A ona vidí mě. Léčení s moud..
600 Kč
(3. SV.) RAKOVINA PRSU? ZDRAVÍ PRSOU! (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (3. SV.) RAKOVI NA PRSU? ZDRAVÁ PRSA!
RAKOVINA PRSU? ZDRAVÍ PRSOU!    Pro ženy, které si chtějí udržet zdravá prsa   Volba životního stylu, který snižuje riziko rakoviny prsu na polovinu Potraviny, které skvěle chutnají a jsou prokazatelně prevencí rakoviny Nejlepší způsob, jak si budovat silnou imunitu Masáž prsou ..
600 Kč
(4. SV.) OBDOBÍ MENOPAUZY (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (4. SV.) NOVÉ MENOPAUZÁLNÍ ROKY
„ „Tuto knihu by měla mít v rukou každá žena na světě, bez ohledu na věk.” Juliette de Baïracli Levy Common Herbs for Natural Health „Susunina divoká zelená moudrost mě inspiruje už léta!” Christiane Northrup, MD Žena – tělo a duše „Jsem tak ráda, že existuje Susun Weed – její práce je živ..
600 Kč
(5. SV.) TAM DOLE (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (5. SV.) TAM DOLE
Kniha Tam dole je cesta moudré ženy.   „Plná krásy, pravdy, moudrosti a léčení.” Christiane Northruo, MD, autorka knihy Žena – tělo a duše   suchá vagína inkontinence neplodnost problémy s děložním čípkem orgasmus mužnost touha syndrom polycystických ovarií záněty..
600 Kč
(6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT – SEDM MEDICÍN. (Cesta moudré ženy)
New Pre-Order
Model: (6. SV.) ZDRAVÍM OPLÝVAT
Kniha Zdravím oplývat  – sedm medicín se zabývá všemi léčebnými metodami , včetně lesních koupelí, léčením příběhy, placeba, meditace, orgonomie, taj-či, bubnování, jídla z volné přírody, neduálních terapií, Feldenkraisovy metody, terapie objetím, reiki, psychické chirurgie vibrační medicíny, proutk..
600 Kč
Showing 1 to 13 of 13 (1 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments