Menu
Your Cart
<

Knihy o kosení

Knihy o kosení

Dále nabízíme knihu Příručka kosení, kterou vydalo nakladatelství Mladá fronta v překladu naší sekačky" Věry Dudmanové. Obsahuje nejen praktické návody, ale i pozoruhodné zajímavosti z historie výroby kos a řadu dalších poznatků.

Možná vás zaujme  Zdarma motivační skriptum v elektronické podobě (PDF) Chov rodinné krávy: Poznámky k rodinnému kravaření

 

Příručka kosení Příručka kosení
New Hot
Model: Příručka kosení
  ANOTACE   Kosa je elegantní a vysoce účinný nástroj, který šetří přírodu, nezapáchá a nedělá příšerný hluk. Při každém sečení sekačkou nebo traktůrkem trávu rozemelete, vyženete nebo rovnou zabijete všechno živé, vytočíte odpočívající sousedy a rapidně si zkrátíte život. Třídíte odpad, k..
295 Kč
Chov rodinné krávy: Poznámky k současnému rodinnému kravaření
New Hot
Model: Chov rodinné krávy
ZDARMA! Publikace Chov rodinné krávy: Poznámky k současnému rodinnému kravaření původně vznikla pro účastníky kurzu Chov rodinné krávy. Přijďte i letos v roce 2024 na seminář, viz zde. Nyní zde tento spis nabízíme zájemcům ZDARMA ke stáhnutí v elektronické podobě. Koneckonců některé informace jsou ..
0 Kč
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments