Menu
Your Cart

V sobotu  10. září od 12:00  se koná kurz zaměřený hlavně na NAKLEPÁVÁNÍ.  U nás v Mladočově (nedaleko Litomyšle ve východních Čechách) v poklidu naši stodoly se v malé skupině budete moci soustředit NA TO NEJPODSTATNĚJŠÍ!  Rovnou se prosím přihlaste (viz kurzy v eshopu), nebo si jen požádejte o další informace na info@kosimesnadno.cz. Těšíme se na Vás!

<

Our blog - Sůl nad zlato RSS Feed

29 Dec2016 Nedostatek soli jako riziko pro lidi s vysokým krevním tlakem
0 147
Jsou svátky a možná si děláte starosti s příjmem kalorií, cukru i soli. Znovu bych se ráda jen stručně vrátila k soli, i když se v kuchyni příliš gramy čehokoliv moc nezabývám a měřím ..
31 Jan2013 Sůl nad zlato (
0 223
"Experti" sice trvají na omezování soli jakožto způsobu, jak předcházet srdečnímu infarktu, vysokému krevnímu tlaku a mrtvicím, důkazy se ale hromadí o opaku...Kampaň proti soli je per..
14 Oct2011 Sůl, koření & dochucovadla
0 102
Následují text byl pro mě překvapením především ve zjištění, že kdyby se sůl získávala přirozeně, nebylo by třeba ji "ničím obohacovat", ani jodidem (který přece jen není stejně hodnot..
11 Mar2011 Keltská mořská sůl
0 110
Zakoupit pravou "keltskou sůl" je možno v obchůdku KosimeSnadno.cz Oproti rafinované soli je našedlá Podobně, jako je to s bílou moukou a bílým cukrem, je to vlastně i se solí, neboť se..
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments