Menu
Your Cart

V sobotu  10. září od 12:00  se koná kurz zaměřený hlavně na NAKLEPÁVÁNÍ.  U nás v Mladočově (nedaleko Litomyšle ve východních Čechách) v poklidu naši stodoly se v malé skupině budete moci soustředit NA TO NEJPODSTATNĚJŠÍ!  Rovnou se prosím přihlaste (viz kurzy v eshopu), nebo si jen požádejte o další informace na info@kosimesnadno.cz. Těšíme se na Vás!

<

Our blog - Postranní sloupky RSS Feed

24 Oct2012 Nejezte potraviny z obchodu bílého muže...
0 188
 "...bílý muž toho ví příliš na to, aby se zeptal Indiána na cokoliv."                      Weston A. Price Výživa a fyzická degenerace   Tato knížka se jistě dá ještě sehnat i po a..
22 Feb2011 Zinek
0 96
Zinek je nezbytný pro funkci mozku. Je vstřebáván z krevních zásob do vnější kortikální oblasti mozku, který řídí pamět, jazyk, rozum a chápání. Oči jsou stejně tak závislé na zinku. Ve skut..
09 Jan2011 Plánování rodiny- praktikování věkových odstupů mezi sourozenci
0 119
Na obrázku je zachycený přebal jedné knihy, kde je použita reprodukce obrazu Granta Wooda z roku 1930 Americká gotika. Obraz (nachází se dnes v galerii v Chicagu) nelichotivě znázorňuje úd..
02 Jan2011 Spirulina,řasa a chlorella - vit. B12?
0 90
SPIRULINA byla v knížce výživné tradice zařazena mezi SUPERPOTRAVINY. Píše se tam o ní: modro-zelená mikrořasa (algae) spolu se svými sestřenicemi spirulinou a chlorellou ...Aztékové v Mex..
01 Jan2011 Beznadějný případ: Fóbie z cholesterolu
0 103
See the full gallery on Posterous Američané se nasycují* proti-cholesterolovou propagandou. Pokud sledujete hodně televizi, jste pravděpodobně jedním z milionů Američanů, který je beznadě..
29 Dec2011 Eskymáci a akné
0 84
Jen krátce: dostala se mi do rukou do češtiny přeložená kniha pediatra Roberta S. Mendelsohna Jak pečovat o zdraví dítěte...navzdory vašemu lékaři (Malvern, 2010) s předmluvou českého pedi..
23 Dec2010 Pohanka
0 106
Pohanka je moje oblíbená potravina, kterou používám místo nudlí do polévky a jako přílohu k hlavnímu jídlu. Vždy jsem se v dětství divila, proč se použivá jen jednou za rok při zabíjačce p..
14 Dec2010 Chléb: kvasnice vs. kvasinky
0 95
Dějiny výroby chleba jsou dobrým příkladem industrializace a standardizace techniky, která byla dříve empirická...Bylo snazší nahradit přírozené kvasinky za pivní kvasnice. Je zde řada praktických..
09 Dec2010 Rýže ?
0 109
Rýže je hlavním jídlem pro národy Orientu. Japonci a Číňané konzumují přes 45 kg rýže ročně na osobu, zatímco Američané jedí méně než  4, 5 kg. Makrobiotičtí nadšenci považují rýži za nejd..
04 Dec2010 Ledová smetana vs. zmrzlina, cukr aj.
0 97
  Je to téměř, jako by si ďábel sedl a udělal si seznam všech kritérií nějaké látky, jakou byčlověk mohl použít na zničení sebe sama. Muselo by to být příjemné na pohled i chuťově. Muselo by to b..
19 Nov2010 Kaviár, kelp a jód
0 107
Když zjistíme, že v Sieře je dostupná voda hlavně ta, kterou poskytují říčky z tajícího sněhu a dešť v období dešťů, uvědomíme si, že tyto zdroje čerstvé vody by nemohly poskytnout potřebné ..
11 Nov2010 Willa Catherová: Hospodář Rosický
0 110
Z Rosických se dosud nikdo životem za ničím neštval, byli vždy proti skrblení a šetření. Viděli, že si jejich soused koupil další polnosti a živí více skotu než oni, ale neznepokojovalo je..
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments