Menu
Your Cart
<

Our blog - Mléko RSS Feed

15 Jan2012 Mléčné výrobky s kulturou
0 573
  O mléce obecně je vhodné si přečíst nejprve text zde. Překládat kapitolu o mléčných kvašených výrobcích se nedalo jinak než s hrníčkem kyselého perlivého domácího kefíru nabrané..
29 Dec2011 Opravdové* mléko: příběh trávy, sena a rodinných krav
0 528
  Kravy Jersey dávají méko až s 6 % tuku, ale někdy mám pocit, že je ho i více... "Člověk si hned říká, jestli v těch životadárných vitamínech a minerálech v jídle není cosi, co bud..
21 Aug2011 Krysy a syrové X pasterované mléko
0 307
Studie potkanů Dr. Ernesta Scotta a prof. Lowella Erfa, státní Univerzita Ohio Plnotučné syrové mléko: dobrý růst, elegantní kožich, jasné oči, skvělá konstituce, má rád mazlení Plnotu..
03 Jul2011 Domácí* syrové máslo- nutriční zlato pro budoucí rodiče**
0 413
V keramické misce nalevo je čerstvá studená voda, může se do ní dát i led a sůl... Nádobu s máslem převrátíme do vody a slouží jako víko, máslo je roztíratelnější, nádoba totiž zůstává v kuchyn..
17 Mar2011 Syrové vs. pasterované mléko a konjugovaná kyselina linolová
0 581
"A z čeho my jsme vyrostli? Moji rodiče měli čtyři krávy a my jsme vyrostli čistě na syrovátce. Kdo si zvykne pít pivo, ten dostane na něj chuť i ráno nalačno. A u syrovátky je to to s..
20 Feb2011 Hospodář- symbol kontaktu s přírodou, aneb Domeček na prérii
0 314
"Vzpomínejte na mě, jak jsem se usmívala a smála, poněvadž tak si vás všechny budu pamatovat já. Pokud si mě pamatujete jen v slzách, pak na mě nevzpomínejte vůbec."  ( Z epizody Remember me seriá..
15 Jan2011 Mléko- někdo to rád syrové (Milk- some like it raw)
0 334
Pan kolega Botan Anderson (thanks for link...) poslal na facebook odkaz na maňáskový informační film o syrovém mléce...jen pro zajímavost- proč upozorňovat na to, zda má více toho kterého vitamínů k..
04 Dec2010 Mléko & Mléčné výrobky
0 1206
  Mléko od krávy Bohušky plemene Jersey...  Text níže pod fotkami text o mléce Sally Fallonové a biochemičky se specializací na tuky Mary G. Enigovou, PhD... Z domácího másla j..
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments