Menu
Your Cart

V sobotu  10. září od 12:00  se koná kurz zaměřený hlavně na NAKLEPÁVÁNÍ.  U nás v Mladočově (nedaleko Litomyšle ve východních Čechách) v poklidu naši stodoly se v malé skupině budete moci soustředit NA TO NEJPODSTATNĚJŠÍ!  Rovnou se prosím přihlaste (viz kurzy v eshopu), nebo si jen požádejte o další informace na info@kosimesnadno.cz. Těšíme se na Vás!

<

Z knihy Výživující tradice RSS Feed

13 Sep2014 Pár slov k vybavení
0 39
Řepíkova stráň "Ukaž mi, bez čeho se obejdeš, a řeknu ti, vezmu-li tě s sebou. Uč se nosit stále méně. Pak budeš lehoučký. Kdysi jsem nosil batoh, který jsem stěží uzvedl. Dusal jsem..
18 Nov2013 Co a jak v jídle při omezení časem a rozpočtem
0 73
Smíšený les Rokle a uprostřed velký zdravý buk...ať jsou takové jako on  všechny děti... "Aby nás Pánbu nepotrestal. Ve čtvrtek a husa..." (TV seriál F.L. Věk) "Raději bych nějako..
24 Oct2012 Hovězí a jehněčí
0 62
Komukoliv selhává celý jeho organismus a čí žíly jsou vysušené, ten by měl srkat šťávu z jehněte a polévku, ve které se vařilo. Také by měl sníst trochu toho masa a až mu bude lépe, může toho masa s..
24 Oct2012 Politicky nekorektní názory k otázce cholesterolu
0 67
"Jestliže tvrdíte, že cholesterol je příčina, jak vysvětlíte těch ostatních 60 až 70 procent se srdeční chorobou, kteří nemají vysoký cholesterol? “ Michael DeBakey, světově renomovaný..
24 Oct2012 Nejezte potraviny z obchodu bílého muže...
0 70
 "...bílý muž toho ví příliš na to, aby se zeptal Indiána na cokoliv."                      Weston A. Price Výživa a fyzická degenerace   Tato knížka se jistě dá ještě sehnat i po a..
24 Oct2012 Zvěřina
0 66
Kdo jí toto maso (srnčí) často, ten se čistí od hlenu a špíny. Kohokoliv trápí prekanceróza (vicht), by měl jísti často z jejich jater, která ten vicht v něm pozře.                  ..
07 Oct2012 Orgánové maso (Vnitřnosti -játra, ledvinky, srdce, mozeček...)
0 67
ORGÁNOVÉ MASO Sally Fallonová a Mary G. Enigová, PhD Opatrně odříznu žlučovod s hořkým obsahem z jater čerstvě poraženého zvířete, vzhled jater jistě vypovídá o zdraví zvířete... T..
04 Oct2012 Drůbeží
0 63
To by člověk nevěřil, ale když mladý kohoutek běhá po statku, nahrabe si, co najde, tak se jeho maso moc nepodobá světlému kuřecímu, jak ho běžně známe, ale spíš nějaké zvěřině - tak j..
05 Sep2012 Předkrmy ze syrového masa
0 65
  Kráva Bohuška (plemeno Jersey) na pastvě " ...klimatická změna...Viníkem není konzumace masa, jako spíš přemíra korporátního/průmyslového zemědělství... Pro někoho je to očivid..
27 Feb2012 Humorista Mark Twain o másle, margarínu a olivovém oleji v Životě na Mississippi
0 66
Následující ukázka je z knihy Nourishing Traditions, strana 150-151, použila jsem stejný vyňatek tentokráte z českého vydání knihy Marka Twaina Život na Mississippi, Praha: Státní nakl..
31 Jan2012 Váleční zajatci jdou po tucích
0 58
Zajatecký tábor, dnešní prefektura Okinawa Před mnoha lety jeden z mých dobrých kamarádů popsal své vzpomínky na jeden banket, který byl uspořádán u příležitosti přivítání jeho a spoluzajat..
31 Jan2012 Uhádněte tento produkt
0 60
"Aby se uvnitř páru cítili oba komfortně, měli by proměnit vyváženost jin a jangu celkově v poměru jedna ku jedné tak, aby uvnitř této jednoty žena vládla poměrem 3:2 ve prospěch jin a aby muž dosáh..
Showing 1 to 12 of 45 (4 Pages)
Notification Module
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.
Name
Email
Comments